Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Arçelik servisi olarak 1955 yılından bu yana yana Arçelik markalı beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir. Arçelik markalı firmamız 1955 yılında Lütfi Doruk tarafından, Türkiye merkezli olarak Sütlüce’de hizmete girmiştir. Türk beyaz eşya sektörüne adımlarını atan Arçelik servisi 1959 yılı içinde ilk Arçelik markalı çamaşır makinesini üretmiştir. .1968 yıllarında yerini değiştirerek 1980 ‘li yıllara kadar ürünlerini genişleterek, 1975 yılında Arçelik markalı buzdolabı, 1979 yılında elektrik süpürgesi,1993 yılında da Bulaşık makinesi şubelerini açmıştır. Arçelik servisi ilk Arçelik markalı buzdolaplarını 1960 yılında üretmiştir. 1999 yılından sonra ise hızla büyüyen Arçelik servisi şimdiler de ise ülkemizin 81 ilinde tüm şubeleri le tüketicilere, beyaz eşya, kombi, klima ve küçük ev aletleri sektöründe hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi çok iyi markalı beyaz eşyalarında, uzun kullanım sonucu bir takım arızalar veya küçük hasarlar oluşmaktadır. Arçelik markalarında da beyaz eşyalarının uzun ömürlü olmasına rağmen bazı zamanlarda teknik servisi hataları veya arızalar meydana gelmektedir. Arçelik servisi tüketicilerine arızların onarımım hakkında önceden telefonlar bilgi veriyor, eğer arızalar tüketicinin yapamayacağı durumunda ise arızanın bulunduğu bölgenin teknik servisine bildirerek arızaların onarım işlemlerini yaptırıyor.

Tüm beyaz eşyaların hayatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Çünkü günümüz şartlarında insanlar ne buzdolabı ne de çamaşır makinesiz yapabiliyorlar. Önemsiz diye bilinen bulaşık makinesinin de şimdilerde a kadınlara pek çok yardımı bulunmaktadır. Özelliklede yemek yapımı ve temizlik sırasında işlerini kolaylaştıracak küçük ev aletleri bayanların vazgeçilmezi haline gelmeye başladı. Beyaz eşya gruplarından olan buzdolabı, çamaşır makinesi ve buzdolabı arızalar teknik ekipler tarafından yerinde görülerek onarım işlemlerini yapıyorlar.

Eğer arıza yerinde yapılacaksa teknik ekipler eşyaların arızlarını yerinde yaparak tüketiciyi bilgilendiriyorlar. Eğer arıza çok büyükse ve yerinde yapılmayacak durumdaysa uzman ekipler beyaz eşyayı alarak teknik servisine götürerek arızayı onarıyor, kısa zamanda cihazı adresine teslim ederek ve cihazın durumu hakkında tüketiciyi bilgilendiriyorlar. Küçük ev aletlerinde meydana gelen arızaları ise, tüketici aldığı Arçelik markalı şubeye götürmesi durumunda arızanın onarımı yaptırabilirler.

Doğal gaz ve klimaların yaygınlaştığı bu dönemlerde, Arçelik Markalı kombi ve klimalarda yaygın hale gelmiştir. Arçelik servisi kombi ve klimaları göz ardı etmeyip Arçelik markalı kombi ve klimaları üretmiştir. Üretmekle kalmayıp bu cihazların yıllı bakım onarım ve montaj işlemlerini de yapmayı üstlenmiştir. Kombi bakım ve onarımı sırasında fan temizliği, Filtre temizliği, sıcak su kontrolü vb. durumları tek tek inceleyerek, daha sonra tüketicilerin anlattığı arızalar doğrultusunda onarım işlemlerini yaparlar.

Kombi tüketicileri iyi bilir aslında kombilerin yıllık bakım yapılması gerektiğini. Arçelik servisi de tüketicilerin haber vermeleri durumunda Arçelik teknik servisi adrese ulaşarak kombilerin yılık bakımını kısa zamanda yaparak, yakında olabilecek hasarları da kontrol ederler.

Arçelik servisi bünyesinde çalışan tüm teknik ekipler iyi eğitim almış sertifikalı, müşteriye saygılı, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca Arçelik servisinin 7 gün 24 saat boyunca çalışan Çağrı merkezi de bulunmaktadır. Sizler de arçelik bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın gibi ürünlerinizde karşılaşmış olduğunuz sorunların çözümü için kuruluşumuz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

© 2018 - Arçelik Servisi | 0216 391 00 44 İstanbul Arçelik Servis