istanbul Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Arçelik Teknik Servis

Yıllardır İstanbul’un her semtinde hizmet veren Arçelik Servisi zor zamanlarınızda sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Fırınlarınızda, buzdolaplarınızda sorun mu yaşıyorsunuz sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Bizleri arayarak yardım almak istediğiniz ürünü belirtmeniz yeterli. Evlerinize kadar gelerek ürünü yerinde tamir ediyoruz. Üstelik bütün yedek parçalarımız % 100 orijinal olup hepsi bir yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Arçelik servisi olarak her zaman yanınızdayız. Aklınıza takılan sorularınızı, karşılaştığınız problemlerinizi yedi gün yirmi dört saat boyunca müşteri hizmetlerimizi arayarak yöneltebilir yardım isteyebilirsiniz. İşini uzman olarak yürüten teknik ekibimiz sayesinde artık evlerinizde hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Kuruluşumuz yapmış olduğu işleri eksiksiz bir şekilde, özenle yapmaktadır. Alanında uzman, sertifikalı personellerimiz mevcut sorunlarınızı en kısa süre içerisinde güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturacaktır.

Fırınlardan davlumbazlara, ocaklardan buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden çamaşır makinelerine kadar çok sayıda ürününüzün tamiri sırasında Arçelik servisolarak yanınızdayız. TSE belgeli yetkili servis olarak ürünlerinizi onarıyor tekrar bir problem çıkartmayacağına dair sizlere bir yıl garanti veriyoruz.Hiç beklemediğiniz bir anda evinizde yer alan buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızdan herhangi bir tanesi bozulabiir ya da çeşitli sorunlar çıkartabilir. İşte bu gibi durumlarda siz değerli vatandaşlarımızın istanbul arçelik servisi olarak yanındayız.

© 2018 - Arçelik Servisi | 0216 391 00 44 İstanbul Arçelik Servis