üsküdar arçelik servis

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız hemen bizi arayın. Beyaz eşyanın yanında klima, ankastre serisi ve kombi ürünlerinizin arızalarıyla da teknik servimiz ilgilemektedir. 7/24 müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

Alanında uzman kadromuzla profesyonel hizmet veren teknik servisimiz birçok ilçe ve ilde mevcuttur. Yaşadığınız sorunu en kısa süre içinde uzman kadromuzla sonlandırıyoruz. İstanbul, Anadolu yakasında oturan müşterilerimiz için, Üsküdar Arçelik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp, adres bilgilerinizi bizimle paylaşmanız. Bu noktadan sonra uzman yetkililer, evinize gelerek sorun tespitini yapıyor.

 

Sorun tespitinin ardından gerekli müdahaleleri gerçekleştiriyor. Üründeki sorun ve arızanın durumuna göre yer yer ek parçalar ve parça değişiklikleri yapılabiliyor. Teknik arızanın geçici olmadığı durumlarda ise uzman kadromuz gerekli operasyonu gerçekleştiriyor. Güvenle arayabileceğiniz, Üsküdar Arçelik servis ekibinin kadrosu uzmanlardan oluşmaktadır.

 

 Bizi ayrıcalıklı kılan özelliklerimiz:

 

 -Uzman kadro

 -365 gün boyunca hizmete birlikte yedek parça garantisi

 -Müşteri memnuniyeti

 -Uygun fiyatlar

 -Pratik çözümler

 

 Bizi internet sitesi üzerinde yer alan telefon numaramızdan arayarak 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklı özelliklerimizle size hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizi arayarak, Üsküdar Arçelik servis kadromuzu onarım için çağırabilirsiniz. Fiyatlarımızın uygunluğunun yanında uzman kadromuz hızlı ve doğru çözümler geliştirerek çok kısa zamanda ürününüzle ilgili arızalı durumu düzelterek size hizmet veriyorlar. Beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinizde arızalı bir durum mevcutsa bekletmeyin, dilediğiniz gün ve saatte bize ulaşın. Size uzman kadromuzu gönderelim.

© 2018 - Arçelik Servisi | 0216 391 00 44 İstanbul Arçelik Servis